Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Žena fotografuje svým mobilním telefonem směrem k divákovi. Mobilní telefon je chráněn krytem. Na něm je fotografie smějící se matky a dcery.

Kreativní tip

Děkuji, mami: kryt na mobilní telefon s designem „best mum“

Napsal Nico Lindner

Praktická ochrana smartphonu: Jakýkoliv kryt na mobil vám zajistí, že váš telefon bude v každodenním životě v bezpečí. Zkombinujte tuto praktickou funkci krytů navíc se speciálním designem ke Dni matek. Získáte osobní dárek, který můžete věnovat mamince např. i k narozeninám nebo k jakékoliv jiné příležitosti. Udělejte jí radost.

Jaké podmínky by měla vybraná fotografie splňovat? A co by to mohlo být? Ukážeme vám, jak na správný design. Na konec jsme si připravili i třešničku na dort, která dovede váš dárek k dokonalosti.

Výběr fotky: formát na výšku je ideální

Tři varianty krytů na mobilní telefon jsou na stole. Každý kryt má podobný motiv matky a dcery. Vlevo nahoře je vidět kytice květin.
Nejprve focení, a poté překvapení v podobě fotodárku: Domluvte si s maminkou např. procházku a vyfoťte se spolu. Každá selfie fotka je zpravidla na výšku – získáte tak skvělý materiál pro dokonalý dárek.

Kryty na mobil jsou předurčené pro fotky pořízené telefonem často ve formátu na výšku. Proto tento formát na kryty doporučujeme. Protože i svůj telefon většinu času držíte na výšku.

Máte-li šanci, udělejte si s maminkou malé selfie focení. Neprozrazujte však, k čemu chcete fotografie využít. Připravte mamince krásné překvapení.

Pokud nemáte připravenou spontánní fotku, určitě si poradíme i jinak: Ve svém telefonu zaručeně najdete jinou alternativu – nebo použijte retro fotku s mamkou z vašeho dětství. Určitě si poradíme i s tím, když bude oblíbená fotka na šířku. Je to koneckonců váš osobní motiv, který vychází ze srdce.

Využijte připravené designy „best mum“

Žena sedí u stolu s krytem na telefon v ruce. Na něm je vidět matka a dcera. V horní části fotografie je kytice květin.
Výřez pro fotoaparát vašeho mobilního telefonu se často nachází v horní části krytu. Berte v úvahu tento fakt při výběru motivu.

Jak je už výše napsáno, ideálním motivem na kryt jsou vzpomínky focené na výšku. Samozřejmě i u formátu fotografie na šířku je dobré dávat si pozor na výřez fotoaparátu, aby nenarušil vybraný motiv. Vyberte si jakékoliv rozvržení fotky a klidně ji posuňte, aby nezasahovala do výřezů nebo okrajů.

Náš připravený design „best mum“ najdete v online editoru vlevo pod tlačítkem „Rozvržení“. Text samozřejmě můžete upravit podle sebe. Pod tlačítkem „Kliparty“ najdete spoustu krásných obrázků. Je tam pro vás připravená celá kategorie pod názvem Den matek.

Uprostřed obrázku je vidět kryt na mobilní telefon. Leží na stole. Kryt zdobí text „best mum“, umístěné v srdci. Na levé straně ochranného krytu je vidět fotokniha a fotografie.
Náš design „best mum“ je navržený speciálně pro Den matek.

Balení dárku – třešnička na dortu

Žena připevňující růžovou mašličku k dárku.
Váš dárek doveďte k dokonalosti spolu s krásným papírem, jmenovkou a mašlí. Místo mašle bude vypadat krásně i příze nebo lýko z přírodních materiálů.

Dobrá interpretace dárku je také důležitá. Zabalte kryt do krásného balicího papíru podobných barev, jako je váš zvolený design. Vše dolaďte lýkem nebo mašlí.

A třešničkou na dortu je právě láskyplná jmenovka. Můžete ji jednoduše vytvořit z našeho produktu Retro Prints. K fotce jdou při objednání totiž jednoduše připojit i milá slova nebo jakýkoliv tematický design. Na dárku však bude vypadat skvěle jakákoliv jmenovka, když ponese jasné poselství a ty správná slova.

Tímto způsobem vytvoříte krásný, a hlavně osobní dárek pro tu nejdůležitější osobu na světě. Přejeme vám hodně radosti z dárku a další společně strávené chvíle s maminkou.

Váš tým CEWE