Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Garance spokojenosti Slider Garance spokojenosti Slider

100% garance spokojenosti

Vaše spokojenost s CEWE produkty je pro nás to nejdůležitější. Garantujeme vám proto nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb - kdykoli.

Na všechny CEWE fotoprodukty vám poskytujeme 100% garanci spokojenosti. Protože jen když budete spokojení vy, budeme spokojení i my!
Zákaznické centrum 5 dní v týdnu

Vaše spokojenost s CEWE fotoprodukty je pro nás nejdůležitější, proto vám garantujeme nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb. Pokud se i přesto stane, že v nějakém případě nebudete spokojení, můžete do 4 týdnů váš CEWE fotoprodukt vrátit a my vám ho vyhotovíme znovu nebo vám vrátíme 100 % zaplacené částky.

Pokud nejste po obdržení vaší objednávky spokojení, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu dm@dm.cz nebo telefonicky na čísle +420 800 100 808 na našem zákaznickém centru a poté nám svou objednávku zašlete zpět. Případně vše vyřídíte přímo na naší prodejně dm, kde fotoprodukt i rovnou odešlete. Po obdržení vašeho fotoproduktu zabezpečíme jeho opětovné vyhotovení nebo vám vrátíme peníze. Váš nový CEWE fotoprodukt budete mít poté připravený na prodejně dm. V případě vrácení peněz postupujeme v souladu s naším reklamačním řádem.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz týkající se vaší objednávky, můžete se obrátit na naše zákaznické centrum, kde jsme vám denně k dispozici (Po – Pá: 9 – 19 h) na tel. čísle +420 800 100 808* nebo na e-mailu dm@dm.cz.

  • telefonní poplatky jsou účtované podle ceníku vašeho operátora.

Fotoknihu si u vás objednávám už dlouhá léta. Mé fotoknihy jsou určené hlavně rodině a přátelům, které vždy potěší. Jsou to nezapomenutelné vzpomínky, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Ladislav Lukáč, zákazník CEWE FOTOKNIHY