CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Fotodárky
Nádoby na pití

Nádoby na pití

Nejen při snídani je na co se dívat

Na těchto nádobách můžete obdivovat svou oblíbenou fotografii v atraktivním designu také ve velkém panoramatickém formátu.

od 199,00 Kč*
Textil

Textil

Nejvyšší kvalita a brilantní tisk!

 S naším profesionálním návrhářským editorem můžete svůj fotodárek upravovat naprosto podle vlastních představ a kombinovat jej s designérskými předlohami. Při své práci nejste nijak omezováni!

od 169,00 Kč*
Hry

Hry

Ideální dárky nejen pro děti!

Proměňte své nejkrásnější fotografie v originální hračky. Vychutnejte si své fotografie kousek po kousku v podobě puzzle nebo karetní hry nebo věnujte jemná plyšová zvířátka jako dárek.

od 199,00 Kč*
Dekorace

Dekorace

Dárky od srdce!

Ozdobné dárky podporující dobrou náladu. Tyto osobní fotodárky jsou tím posledním šperkem pro zkrášlení vašeho okolí.

od 149,00 Kč*
Škola a kancelář

Škola a kancelář

Tak je škola zábavou!

 Svačinka z chlebové dózy na povzbuzení mysli nebo penál jako pomocník pro udržení pořádku. Fotodárky, které nadchnou!

od 49,90 Kč*

CEWE fotoobrazy

 Krásný a harmonický domov s CEWE FOTOOBRAZEM. Stáhněte si program, zvolte motiv fotografie jako děti, rodina, místa, která jste navštívili, příroda, architektura nebo váš koníček a objednejte. Váš domov bude ještě krásnější s opravdovým obrazem s vlastní fotografií. Vyberte typ obrazu podle vašeho vkusu, nábytku a typu fotky. Možností je opravdu mnoho. Foto na plátno, rámování s paspartou a sklem, kašírované foto v rámu, foto za akrylovým sklem nebo velmi oblíbené vícedílné foto. Poté jen zvolíte rám a můžete objednat. Vaše zážitky ve velkém rozměru a pořád na očích. Čím dál oblíbenější jsou také velké formáty obrazů a foto na plátno jako koláž.
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.