Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Dítě leží na koberci vedle krabic s nalepenými fotkami hraček.

Kreativní tip

Udělat pořádek bude hračka

Veškeré hračky krásně zmizí v dekorativních krabicích - a poté je lze zase rychle najít.

Různé stavebnice, koleje pro vláčky, plyšáci: v dětském pokoji toho najdete spoustu, proto nutíme své potomky k udržování pořádku. Máme pro vás praktický nápad, jak snadno uklidíte a zase rychle najdete různé typy hraček a můžete hezky zapojit i nejmladší členy rodiny. Pořiďte dětem krabice či úložné boxy ve veselých barvách ladících do pokojíčku a nalepte na ně fotografie příslušného obsahu uvnitř. Vyvolejte si fotky třeba i s barevnými rámečky, aby vám vše ladilo.

Co dát dohromady?

Dítě fotografuje hromadu plyšových hraček pomocí smartphonu.
Než vše uložíte do krabice, pořiďte si fotku všeho, co bude uvnitř.

Nejprve společně se svými dětmi vyberte hračky, které lze dobře uskladnit v krabicích či boxech. Tímto způsobem dobře uložíte plyšáky, menší panenky, stavebnice nebo potřeby na malování a modelování. Před uložením do krabice vše dejte na podlahu a vyfoťte konkrétní hračky chytrým telefonem. Díky pořízené fotce můžete později na první pohled zjistit, co se v jednotlivých krabicích nachází. Motivy jednoduše připevníte na přední stranu krabice lepidlem, izolepou či ozdobnou páskou. Tip: Jednotlivé fotky můžete nůžkami rozstřihnout a jednu část nalepit na víko a druhou na dno krabice.

Jak vytisknout své motivy?
Fotografie na krabice si můžete objednat různými způsoby: buď přímo na našem webu, v programu CEWE fotosvět či ve stejnojmenné aplikaci. A pokud byste fotografie potřebovali hned, stačí si je v aplikaci poslat na naši nejbližší prodejnu a v kiosku CEWE foto ihned si je vytisknout.

Nová funkce pro staré krabice

Dítě klečící vedle čtyř krabic naskládaných na sebe. Jsou na nich fotografie příslušného obsahu krabic, např. hraček či plyšáků.
Díky fotkám vždy hned uvidíte, co se v krabicích nachází.

K ukládání hraček jsou vhodné skoro všechny typy krabic, přepravek a boxů, můžete využít třeba krabice od bot nebo krabice po stěhování, které tak dostanou trvale udržitelný úkol. Náš tip přináší pořádek nejen do dětského pokoje, ale fotky můžete využít i pro pořádek ve sklepě nebo na půdě zejména pro méně využívané dekorace, jako jsou vánoční ozdoby, nářadí nebo kempingové vybavení, které lze tímto praktickým způsobem uložit.

Přejeme vám spoustu zábavy při udržování pořádku

Váš tým CEWE

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými