Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Vánoce
Darujte nejkrásnější vzpomínky
Darujte radost s CEWE FOTOKNIHOU
Tvrdá vazba CEWE FOTOKNIHY se speciálním efektem

Dodejte vaší knize elegantní nádech s novými designovými elementy. Na tvrdou vazbu téměř všech formátů fotoknih můžete přidat texty a motivy se stříbrným, zlatým nebo rose gold efektem či rovnou průhledným parciálním lakem. Vše je nanesené speciální metodou tisku. Na výběr máte z mnoha designových prvků. Všechny jsou dostupně v našem programu.

Rodinka Záškvarových o CEWE Fotoknihe
100% garance spokojenosti

Vaše spokojenost s CEWE FOTOKNIHOU je pro nás nejdůležitější, a proto vám garantujeme nejvyšší úroveň kvality a služeb. Pokud se stane, že v nějakém případě nebudete spokojení, můžete do 3 týdnů váš CEWE produkt vrátit a my vám vyplatíme 100 % zaplacené částky zpět nebo vyhotovíme zakázku znovu.

CEWE kalendář, s oblíbenými fotografiemi po celý rok
CEWE kalendář

Vaše osobní zážitky měsíc, co měsíc. Neexistuje lepší způsob, jak darovat oblíbené fotky vašim blízkým.

Nástěnný kalendář A4 a A3 - nejoblíbenější formáty
Nástěnný kalendář A4 a A3

Kalendáře ve velkém formátu A3 nebo A4 umožňují fotkám skutečně vyniknout. Objednat si je můžete v panoramatickém formátu nebo ve formátu na výšku. Jsou dostupné na 4 různých typech papíru, všechny dokonale rozzáří vaše záběry.
Vyberte si sami ten správný papír: mat, vysoký lesk, premium mat nebo fotopapír.

Stolní kalendář čtvercový velký
Stolní kalendář čtvercový velký

Vytvořte si svého jedinečného průvodce celým rokem! Stolní kalendář v moderním čtvercovým formátu je s rozměry 21 x 21 cm ta nejlepší varianta, protože nabízí spoustu místa pro vaše oblíbené motivy.

Nástěnný kalendář čtvercový XXL
Nástěnný kalendář čtvercový XXL

Vytvořte si šperk pro své čtyři stěny, který každý měsíc změní svůj vzhled! Nástěnný kalendář je svými rozměry 45 x 45 cm naší největší čtvercovou variantou, najdete v něm dostatek prostoru pro vaše fotky – svým moderním designem a formátem zaujme každé oko.

CEWE přání - podělte se o radost
Vánoční přání (sada 10 ks)

Výjimečné přání pro speciální příležitosti. Všechna přání a pohlednice můžete vytvořit s připraveným vánočním designem a vlastními texty.

Vánoční přání se speciální povrchovou úpravou
Vánoční přání se speciální povrchovou úpravou

Dodejte přání výjimečnost s efektním parciálním lakem nebo zlatým, stříbrným či rose gold efektem.

Karty se zlatým či stříbrným efektem
Karty se zlatým či stříbrným efektem

Darujte CEWE karty s ozdobným efektem ve zlaté, stříbrné či rose gold barvě a dodejte svým vánočním pozdravům mimořádně sváteční nádech.

hexxas - umělecké dílo se šesti rohy
Vánoční překvapení kousek po kousku s hexxas

Darujte jedinečný obraz, který můžete neustále rozšiřovat, doplňovat a zdokonalovat kousek po kousku. Jedinečné a originální překvapení pod vánoční stromeček..

Foto na hliníkové desce
Foto na hliníkové desce

Lehká, pevná a trvanlivá hliníková deska poskytuje širokou škálu využití pro vaše fotografie. Původně byl tento způsob prezentace fotografií určený pouze pro profesionály, ale teď ho můžete mít i vy.

Rámování s paspartou a sklem
Rámování s paspartou a sklem

Ať už v klasickém, čtvercovém nebo panoramatickém formátu – budete se divit, jak skvěle budou vypadat vaše vlastní fotografie. Velké formáty pro všechny, kteří chtějí víc a hledají výjimečný formát pro své záběry.

CEWE fotodárky, fotodárky, které vykouzlí úsměv na tváři
Kryty na mobil

Praktický a osobní dárek nejen pro nadšence technologií. Vyberte si z naší nabídky ten pravý materiál a nechte nás ho potisknout vaším oblíbeným motivem. Kryty na mobil jsou dostupné pro více jak 200 typů telefonů.

Polštáře s vaší fotografií
Polštář premium

Darujte originální polštář s oblíbenou fotografií z obou stran, který bude vašim blízkým připomínat krásné společné chvíle.

Puzzle
Puzzle

Můžete mít své značkové puzzle s vlastní fotkou. A to dokonce až s 1500 dílky. Nuda je zažehnána na spoustu hodin.

Fotodárky v netradičních formátech
Art Prints

Potěšte všechny nadšence retro fotografií a čtvercových formátů. Vytiskněte nejkrásnější motivy na Mini Prints nebo vytvořte větší formát s designovými prvky a vlastními texty. Tento originální osobní dárek vyčarujete za pár minut a vaši přátelé či rodina se z něj budou těšit po dlouhá léta.

Retro Prints
Retro Prints

Retro styl je opět v kurzu. Nové fotky s retro nádechem si můžete vytvořit celkem jednoduše a doplnit je vlastními texty. Máte k dispozici spoustu různých designů, rámečků, filtrů a efektů, díky kterým vaše fotografie záměrně získají nádech minulosti. Barevné filtry vám zaručí, že vaše oblíbené motivy budou vypadat pokaždé jinak.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.