Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808

Čokoládový adventní kalendář s produkty kinder®

Navrženo s vaší fotografií a naplněno 24 pamlsky

Informace o produktu

Formáty:

30,5 x 21,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

300 g/m² FSC® certifikovaný papír vhodný pro digitální tisk

Náplň:

24 čokolád kinder®

(kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini)

Složení produktů kinder®

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 40 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (18 %), palmový olej, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ), vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 33 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 13 % z celkové hmotnosti

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 50 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (12,5 %), palmový olej, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (5,8 %), MÁSELNÝ tuk, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), lešticí látky (arabská guma, šelak), glukózový sirup, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aromata. Obsah mléčné sušiny: nejméně 28 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 16,5 % z celkové hmotnosti.

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 31,5 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené MLÉKO (11 %), MÁSELNÝ tuk, emulgátor:lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY **(10,8 %), odtučněné sušené **MLÉKO **(8,5 %), plnotučné sušené **MLÉKO **(5,5 %), čokoláda 1,5% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ**); kypřící látky (E 500ii, E 503ii), jedlá sůl, vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 19,5 % z celkové hmotnosti.

Navrhněte si čokoládový adventní kalendář s produkty kinder® s fotografií

Adventní kalendář s čokoládovými produkty kinder® je skvělým překvapením - pro děti i dospělé a každý den osladí čekání na Vánoce. Radost bude ještě větší, pokud bude tento kalendář potištěný osobní fotografií. V CEWE si můžete snadno navrhnout čokoládový adventní kalendář pro děti online. Každý kalendář je naplněn čokoládami kinder® mini, kinder® Bueno mini a čokoládovými bonbony kinder® Schoko-Bons. Motiv kalendáře o rozměrech 30 x 21 x 3,5 cm nebo 48 x 36 x 3,5 cm si můžete vybrat z vlastních oblíbených obrázků.

Výhody vlastnoručně sestaveného adventního kalendáře s produkty kinder®

Kalendář naplněný čokoládou od CEWE je praktický a zároveň osobní: vaše oblíbená čokoláda je již schovaná za malými okénky a přední stranu navrhnete v několika málo krocích. Adventní kalendář s čokoládou kinder® má i další působivé vlastnosti: - lze navrhnout ve formátu na výšku či na šířku - snadné zavěšení díky dvěma otvorům na zadní straně kalendáře - obal s hedvábně matným povrchem - spoustu designových šablon - vánoční kliparty a rámečky, které krásně doladí vaše fotky

Nápady na motivy čokoládových adventních kalendářů s produkty kinder®

Fotografie z loňských Vánoc bude určitě dokonalým motivem, ale záběr z procházky ve sněhu nebo zimní krajiny bude také velmi vhodným motivem. Trochu netradiční pro adventní kalendář, ale velmi osobní, jsou fotografie z dovolené, kterou jste s obdarovaným strávili společně. S vánočními kliparty nebo rámečky můžete i takový motiv doladit do té správné vánoční atmosféry. Pěkným nápadem je také fotka přátel nebo rodiny. Pokud máte na výběr spoustu fotografií, položte si otázku: Který obrázek by obdarovanému během adventu přinášel radost každý den? To je pak přesně ten ideální motiv pro váš adventní kalendář.