Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Dvě smějící se děti sedí na pohovce a drží před fotoaparátem otevřenou CEWE FOTOKNIHU.

Kreativní tip

Zažijte 21 věcí s prarodiči

Vytvořte se svými dětmi CEWE FOTOKNIHU, která slovy a fotkami zachytí radostné očekávání dětí, jak se těší na to, co by mohly se svými prarodiči v blízké době zase podniknout.

Rozesmějte babičku a dědu: Kombinace vašich osobních fotografií a laskavých slov v CEWE FOTOKNIZE – například pod názvem „21 věcí, které bychom s vámi chtěli podniknout“. Takto může babička s dědou vidět, co by s nimi vnoučátka chtěly v budoucnu opět dělat. Posbírali jsme několik nápadů, jak může design celé CEWE FOTOKNIHY vypadat a jaké aktivity tam můžete zařadit.

CEWE FOTOKNIHA leží otevřená na stole. Na levé straně je nápis „Life is a collection of moments“, na pravé straně je fotka dítěte, které míchá těsto.
Radostné chvíle: pečení s babičkou je zábava.

Pro společně prožité chvíle s vašimi prarodiči se hodí kompaktní čtvercový formát CEWE FOTOKNIHY. V něm je velice jednoduché uspořádat fotografie ve formátu na výšku i na šířku. Zvolte si například rozsah stran 42, přičemž dejte každý nápad na jednu dvoustranu: jedna strana bude s textem, druhá zase s fotkou. Tím vám vznikne 21 osobních nápadů na aktivity s babičkou a dědou doplněné o vlastní fotografie a texty.

V našem případě jsme použili náš nový klipart přímo v programu, který krásně vystihuje vaši myšlenku. Na vedlejší straně je dostatek prostoru pro fotku.

Nápady na společně strávený čas

Zahradničení je zábava
Hrabat a kopat na zahradě s babičkou a dědou je skvělá zábava – pro obě generace. Ať už zaséváte semínka, zaléváte nebo stříháte živý plot: čas strávený společně venku je jako krátká dovolená, která je jednoduše nejkrásnější, když jsou všichni spolu. V programu CEWE fotosvět najdete spoustu vhodných klipartů na různá témata.

Společná hostina
Je společná návštěva cukrárny na samém vrcholu celého seznamu věcí, které chtějí děti znovu podniknout s babičkou a dědečkem? Potom dejte do své CEWE FOTOKNIHY vaši společnou fotku z takové poslední akce. A až přijde ten správný čas, mohou jak malí, tak velcí přemýšlet o tom, jakou zmrzlinu si tentokrát vyberou…

Pojďme na pláž
Jemný písek, jasné slunečné pláže a slaný vánek – takto vnímáme léto. Samotná myšlenka na léto zahřeje mysl i srdce. Samozřejmě při dalším výletě na pláž nesmí chybět prarodiče. A nejen proto, že pomohou dětem při stavbě nejlepšího a největšího písečného hradu na světě!

Praská a plápolá
Ukončení letního večera u táboráku je nezapomenutelným zážitkem – bez ohledu na věk. Ať už děti zažily tohle dobrodružství bez babičky a dědy, můžete ho v budoucnu zopakovat společně i s prarodiči.

Venku v přírodě
Za poslední rok mnozí z nás zjistili, jaká krásná místa máme v našem okolí. Ještě větší zábava to je samozřejmě, když vnoučata a prarodiče společně poznávají svá oblíbená místa a mohou se všichni společně vydat na průzkum.

Vytvořte společné vzpomínky

Vymysleli jsme těchto několik nápadů, další jsou už na vás, vaší fantazii a oblíbených zálibách dětí i prarodičů. To, co vnoučata chtějí opět zažít s babičkou a dědečkem, nemusí být zrovna velká výprava. Často jde o malé okamžiky a zážitky, které tvoří každodenní život, jejich dětství a život prarodičů. Vytváříte tak spoustu trvalých vzpomínek, které doslova zahřejí u srdce. Ať už jdete na procházku, luštíte křížovky nebo se vydáte na společný výlet na kole: to vše vám udělá velkou radost – hlavní je, že jste spolu!

CEWE FOTOKNIHA leží otevřená na stole. Vlevo je text „Explore the world”, vpravo fotka z cyklistické túry.
Vytvořte se svými dětmi CEWE FOTOKNIHU, která slovy a fotkami zachytí radostné očekávání dětí, jak se těší na to, co by mohly se svými prarodiči v blízké době zase podniknout.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi