Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Titulní strana CEWE FOTOKNIHY navržená jako kronika ve stylu „Our Family“.

Kreativní tip

Jak stylově navrhnout kroniku

Použijte naše šablony pro kroniky a vytvořte si fotoknihu - s rafinovanou vazbou a osobními motivy štěstí, profesionálně uspořádanou stránku po stránce.

Každý rok má své zvláštní okamžiky. Prohlédněte si je pomocí svých nejkrásnějších fotografií a vytvořte si během chvilky vysoce kvalitní CEWE FOTOKNIHU. Použijte šablony v našem objednacím programu CEWE fotosvět: připravené rozvržení titulní a vnitřní strany jsou k dispozici v odpovídajícím vzhledu kroniky.

Různé styly můžete flexibilně aplikovat na jednotlivé části, jako je vazba nebo vnitřní stránky, nebo je dokonce kombinovat. Každou stránku fotoknihy si samozřejmě můžete přizpůsobit podle svých představ a udělat ji ještě osobnější, například pomocí klipartů a písem.

V programu CEWE fotosvět nyní najdete několik nových stylů pro vaši kroniku 2022. Mimochodem: styly můžete pohodlně využít i v případě, že si svou CEWE FOTOKNIHU vytváříte v mobilu v aplikaci CEWE fotosvět.

Výjimečná šablona: „Best of the Year“

Titulní strana CEWE FOTOKNIHY navržená jako kronika v šabloně „Best of the Year“.
Hrajte si s tvary: Šablona „Best of the Year“ automaticky ořízne horní část snímku na rok 2022.
Vytvořte si vlastní CEWE FOTOKNIHU

V šabloně "Best of the Year" hraje hlavní roli rok 2022. Horní část titulní fotografie je oříznuta na čtyři čísla. Fotografii můžete přesunout do zástupného prvku tak, aby dokonale zapadla. Za tímto účelem zvolte motiv, ve kterém jsou zobrazené osoby zpravidla uprostřed záběru. Pro vazbu v tomto stylu se hodí zejména fotografie s širokou perspektivou a s viditelnou oblohou.

Celý rok v šabloně: „Our Family“

Titulní strana CEWE FOTOKNIHY navržená jako kronika ve stylu "Our Year".
Čtyři roční období, čtyři motivy: „Our Family“ nabízí prostor pro sezónní fotografie.

Šablona „Our Family“ je navržena tak, abyste na vazbu mohli umístit čtyři fotografie - například jednu z každého ročního období. Lze si však představit i jiná tematická dělení. Co lidé, cestování, zvířata, koníčky a příroda? Čím více se barvy čtyř motivů liší, tím silnější je efekt. Jednotlivá čísla můžete výrazně a viditelně zvýraznit pomocí povrchových efektů.

Všestranný styl: "Our Year"

Titulní strana CEWE FOTOKNIHY navržená jako kronika ve stylu "Our Year".
"Our Year" už v názvu působivě ukazuje, kolik okamžiků štěstí je v této fotoknize obsaženo.

Ve stylu "Our Year" se nemusíte rozhodovat pro jednu titulní fotografii, ale můžete své nejlepší snímky rozložit na mnoho malých dlaždic. Zamyslete se nad tím, které fotografie z vaší CEWE FOTOKNIHY odrážejí vaše osobní vrcholy roku, a vyplňte místa pro fotografie svými šťastnými okamžiky. Při jejich uspořádání se můžete řídit například ročními obdobími: Umístěte fotografie z jara, léta, podzimu a zimy ve směru hodinových ručiček.

Dokonalá vazba pro každou fotoknihu

Vzhledem k tomu, že šablony kronik jsou ideální pro povrchové efekty, měli byste se hned na začátku rozhodnout pro tvrdou vazbu. Jednotlivé prvky a texty tak můžete zvýraznit parciálním lakem nebo stříbrným, zlatým či rose gold efektem. Funguje to velmi jednoduše: když přetáhnete šablonu na vazbu CEWE FOTOKNIHY, otevře se vám automaticky nabídka povrchových efektů, ve které vyberete příslušnou povrchovou úpravu. Tuto možnost můžete mimochodem změnit i později kliknutím na tlačítko "Povrchová úprava".

Najděte a použijte správný design

V programu CEWE fotosvět klikněte na "Styly" v nabídce designu vlevo a pomocí rozbalovací nabídky vyfiltrujte šablony podle kategorie "Kronika". Pokud kliknete na modrou šipku vlevo dole, najdete na internetu mnoho dalších šablon, které si můžete přímo nainstalovat. V závislosti na verzi programu se zde zobrazí také nové styly kronik. Přetáhněte požadovanou šablonu na pracovní plochu.

Pokud se vám vnitřní stránky jiného stylu rozvržení líbí více, jednoduše přetáhněte příslušný design na spodní část přehledu stránek fotoknihy nebo jen na stránku, kterou právě upravujete. Totéž platí pro vazbu.

Rozdělení motivů ve fotoknize

Své fotografie najdete v části "Fotografie a videa". Nejrychlejší způsob, jak rozdělit motivy do fotoknihy, je roztřídit je předem do složek. Pak jednoduše přetáhněte fotografie na zástupné symboly. Poté přesuňte fotografie pomocí myši tak, aby se dokonale vešly do části obrázku. Takto můžete stránku za stránkou zaplnit svými osobními okamžiky štěstí z uplynulého roku.

Design fotoknihy: Chcete trochu víc?

Chcete víc než jen navrženou vazbu a rozvržení stránek? Pak byste měli vyzkoušet naše šablony knih, které najdete také v programu CEWE fotosvět. Po přetažení do projektu fotoknihy v pracovním prostoru je každá stránka automaticky vybavena kliparty, písmem, pozadím, rozvržením a dalšími prvky. Ať už se jedná o svatbu, dítě nebo výlet - v rozbalovací nabídce najdete odpovídající šablony pro mnoho různých témat. Další návrhy si můžete stáhnout kliknutím na modrou šipku dole. Stačí, když do zástupných symbolů vložíte své osobní fotografie. Pokud chcete provést změny v designu, najdete více informací na stránce kroniky.

Asistent fotoknihy: Váš digitální pomocník

Mimochodem, náš asistent vám ukáže nejrychlejší způsob, jak vytvořit fotoknihu. Po zadání formátu, vazby a papíru vyberte v programu CEWE fotosvět možnost "Vytvořit návrh". Pak se rozhodněte pro fotografie a styl. V dalším kroku asistent jako mávnutím kouzelného proutku rozmístí vaše fotografie na stránky fotoknihy. Výsledný návrh můžete libovolně upravit výměnou fotografií, změnou, přidáním nebo odstraněním designových prvků. Více informací o tomto tématu najdete zde.

Přejeme vám hodně zábavy při zkoušení a navrhování.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi