Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na dřevěné poličce je umístěna fotokniha s fotografií dítěte, textem a se jménem se stříbrným efektem. Vedle fotoknihy je dřevěná dekorace hor.

Kreativní tip

První společné okamžiky na fotografiích

Fotografka a cestovatelka Danka alias @polar.girl se nedávno stala čerstvou maminkou. První týdny strávené s malým Dominikem zvěčnila pomocí našich fotoproduktů.

Když se naše rodina rozrostla o nového člena, čas začal plynout nějak rychleji. Miminko se mění a roste nám doslova před očima, a tak jsem se rozhodla zdokumentovat co nejvíce těchto vzácných okamžiků. A aby fotky nezůstaly zapomenuté někde v telefonu, vytvořila jsem z těch nejkrásnějších momentů vzpomínky, které budeme mít stále na očích.

Na polici sedí plyšový bílý medvídek a vlevo od něj je CEWE FOTOKNIHA čtvercová s fotografií miminka a nápisem Dominik.
Pro narození miminka je čtvercový formát fotoknihy o rozměrech 15 x 15 cm dokonalý.
Chci fotoknihu z fotek našeho miminka

První okamžiky v CEWE FOTOKNIZE

Podle mého názoru je fotokniha nejlepší způsob, jak ukázat hodně na jednom místě. Dominikovu první fotoknihu jsem vytvořila, když mu byl jeden měsíc, a obsahuje jeho první dny doma, první výlet a rodinná setkání. Myslím, že neexistuje krásnější způsob, jak uchovat všechny vzpomínky na tyto dny.

TIP: Mám ráda čistý, minimalistický styl, takže na jednu stránku obvykle vkládám pouze jednu fotografii. Tak fotografie krásně vynikne a nic od ní neodvádí pozornost. Abych si to usnadnila, vybrala jsem si jednu z dostupných šablon v programu CEWE fotosvět a pak jsem každou stránku jen lehce upravila.

Do knihy jsem také vložila kliparty, které jsem vybrala tak, aby ladily s fotografiemi. Návrhu vazby vždy věnuji více času, protože chci, aby fotokniha na poličce přitahovala pozornost. Zvolila jsem také stříbrný efekt písma, který ji krásně rozjasnil.

Sedící žena v modrých džínách drží v klíně CEWE FOTOKNIHU čtvercového formátu. Na fotografiích na levé i pravé straně je žena držící miminko.
V programu CEWE fotosvět najdete spoustu krásných šablon na téma - miminko.

Fotoobrazy do dětského pokoje

Některé fotografie jsou výjimečné a zaslouží si velký formát. Fotografie na plátně je dokonalým způsobem, jak vystavit oblíbený okamžik. Doma už máme několik fotoobrazů z výletů a dovolených a tentokrát jsem vytvořila jeden do dětského pokoje. Obrázky krásně rozzáří stěny a potěší nás pokaždé, když se na ně podíváme.

Na stěně je pověšený plakát s dubovou dřevěnou lištou a černým řetízkem. Na fotografiích jsou fotky miminka a celé rodiny. Vedle plakátu jsou dvě poličky s hračkami a fotoknihou.
Plakát s dřevěnou lištou lze objednat na výšku či na šířku ve 3 barevných provedeních.

Na plakát s dřevěnou lištou jsem použila jeden z nabízených designů v programu a vložila jsem na něj hned několik fotografií. Dřevěná lišta je krásným stylovým doplňkem a hodila by se například k dřevěné polici na stěně. Na plakát můžete také umístit lesklé povrchové efekty, stejně jako u vazby fotoknihy.

TIP: Doporučuji kombinovat fotografie, které k sobě barevně a tematicky ladí. Barvu dřevěné lišty slaďte s ostatními nástěnnými dekoracemi v místnosti. Můžete si vybrat mezi bílým, černým a dřevěným provedením.

Mobilní telefon vždy po ruce

A nakonec něco pro mě. Kryt na mobilní telefon se šňůrkou je dokonalá vychytávka. Venku, na procházce před spaním, v restauraci nebo na výletě mám telefon vždy po ruce. Opět si můžete vybrat z mnoha designů, barevných a materiálových kombinací. A svou oblíbenou fotografii mám vždy u sebe.

Záběr na ženu držící v ruce rukojeť kočárku. Na těle má kryt na mobil se šňůrkou. Na krytu je fotografie dítěte.
Kryt se šňůrkou je velice praktická věc pro každou maminku.

Ať vám vaše fotografie dělají radost navždy.

Daniela