Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na stole leží fotokalendář ve formátu na šířku. Na obálce jsou zobrazeny dvě ženské tváře a moře v pozadí. Pod ním je napsáno "2022: S vědomím po celý rok". Vedle kalendáře jsou čajové svíčky, vánoční ozdoby a odpovídající doplňky k balení dárků.

Kreativní tip

Vlastní slova, osobní fotografie

Takto uděláte radost výjimečné osobě pomocí kalendáře - a to nejen o Vánocích.

Darujte důležité osobě, jako je váš nejlepší přítel, celý rok plný různých motivačních textů - jako nástěnný kalendář s vlastním designem, vlastními texty a osobními fotografiemi. Na vlastnoručně sestavený nástěnný kalendář můžete přidat cokoliv. Motta, která jsou vám blízká nebo společné hlášky, které vás spojují s obdarovaným.

Najděte si svůj nástěnný kalendář

Fotografie, které dávají prostor slovům

Na stole leží fotokalendář ve formátu na šířku. Na titulní straně je obrázek dun u moře a nápis "Our Happy Place". Vedle kalendáře jsou čajové svíčky, vánoční ozdoby a pomůcky na balení dárků.
Přidejte kliparty a text do našeho předpřipraveného designového kalendáře.

Nástěnný kalendář můžete snadno vytvořit pomocí našeho online editoru nebo v programu CEWE fotosvět. Panoramatický formát A3 je vhodný zejména pro velké fotografické motivy a je kombinován s kliparty a vašimi sděleními. Tip: Použijte předpřipravený designový kalendář - jako v našem příkladu. Snadno jej můžete vyplnit svými fotografiemi a přizpůsobit pomocí klipartů a textu v několika málo krocích.

Krásné výhledy: Záběry plné klidu

Na stole leží fotokalendář ve formátu na šířku. Na titulní straně je zobrazena žena stojící před horským jezerem. Motiv je doplněn větou "You make me happy". Vedle kalendáře jsou čajové svíčky, vánoční ozdoby a náčiní na balení dárků.
Panoramatické záběry krajiny jsou ideální pro váš kalendář.

V souladu s tématem doporučujeme použít pouze jednu fotografii na stránku. Velkoplošný záběr vyzařuje klid a dodává stránce kalendáře pocit hloubky. Použijte záběry krajiny, fotografie z přírody nebo motivy, o kterých víte, že jsou obdarovanému blízké.

Využití relaxačního účinku přírody

Na stole je fotokalendář na šířku, na titulní straně je detailní záběr pampové trávy a nápis "Never stop dreaming". Vedle kalendáře jsou čajové svíčky, vánoční ozdoby a pomůcky na balení dárků.
Místo celého snímku můžete použít určité části fotografií.

Vyfotili jste zajímavou rostlinu, krásnou hru světla a stínu nebo východ slunce? Takové fotografie lze skvěle kombinovat s drobnými texty. Koneckonců předáváte poselství prostřednictvím svého kalendáře: vnímejte prostředí s plnou pozorností.

Zaměřte se na to nejdůležitější

Na stole je fotokalendář na šířku s detailním záběrem květiny a nápisem "Love". Vedle ní jsou čajové svíčky, vánoční ozdoby a pomůcky na balení dárků.
Velmi blízko: Díky velkorysému formátu vyniknou i ty nejmenší detaily na fotografiích.

Makrofotografie jsou také ideálním motivem pro váš kalendář. Chcete-li, aby nápis na snímku vynikl, můžete na motiv nejprve umístit klipart jako pozadí. Chcete-li dosáhnout obzvláště harmonického vzhledu, použijte tóny z jedné skupiny barev - pro jednu stránku kalendáře nebo pro celý kalendář.

Váš tým CEWE doufá, že se při navrhování budete bavit!