Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Vidíte podkrovní ložnici. Vidíte postel a polici nad ní. Na polici jsou fotografie, každá v rámečku. Celému motivu dominují teplé tóny - ve stylu trendu: "Warm Spirit".

Kreativní tip

Hřejivé tóny pod střechou

Hřejivá atmosféra (Warm Spirit): Jemné a tlumené tóny vytvářejí útulnou atmosféru v malých ložnicích. Podělíme se s vámi o kreativní nápady pro design podkroví.

Máte málo místa? Šikmé stěny sice zmenšují ložnici, ale nabízejí spoustu prostoru pro kreativitu: ukážeme vám, jak vytvořit skvělou kombinaci trendy nábytku a vašich oblíbených fotoobrazů. Aby byl váš domov ještě útulnější - navzdory šikmým stěnám.

Vzpomínky vždy na očích

Plakát v rámu je připevněn na šikmou stěnu pomocí háčků. Pod ním je stolek s rostlinami a knihami a křeslo, na němž visí svetr.
Pohled z postele – přímo do velkého dobrodružství: příklad dekorace šikmých stěn.
Objednejte si svůj vlastní fotoobraz

Stává se to v každém vztahu: ten jeden výlet. První společný výlet, na kterém si konečně padnou do oka. Romantické líbánky. Nebo první dovolená po odstěhování dětí. Je jedno, kterou vzpomínku si vyberete: Streetmap plakát spojuje nezapomenutelné snímky s přesnými souřadnicemi místa, kde byla tato fotografie pořízena - např. při navrhování nástěnné dekorace jste totiž stejně flexibilní jako při jejím umístění. V našem případě jsme Streetmap plakát připevnili na šikmou stěnu pomocí háčků.

Málo místa – optimální využití

Na fotografii je ložnice. Vpředu je vidět postel - nad ní je připevněna police. Na ní jsou různé fotografie zachycující momentky dvojice, která spolu cestuje.
Nápad na design vaší ložnice: I v malých místnostech je prostor pro společné chvíle.

Chcete-li ideálně vyzdobit omezený prostor na stěně mezi dvěma šikmými stěnami, doporučujeme instalovat poličku či lištu – přímo nad postel. Naplňte polici vzpomínkami, které jste nashromáždili během společně stráveného času. Rámeček obměňujte různými formáty svých prémiových plakátů.

Náš tip: Ve správných barvách budou mít z vašich fotografií užitek i ty nejmenší místnosti. Vybírejte fotografie v jednotném barevném ladění - teplé a tlumené tóny ve stylu Warm Spirit i fotografie v černobílém provedení vytvoří harmonický celkový dojem. Je nad policí ještě místo? Skvělým doplňkem zde může být také Streetmap plakát, který vám připomene okamžik i místo, kde vaše společná cesta začala.

Mnoho motivů – jedna atmosféra

Na fotografii je ložnice. Postel je vidět zepředu - nad ní je několik polic vzájemně odsazených. Na ní jsou různé fotografie zachycující momentky dvojice, která spolu cestuje.
Tímto způsobem můžete proměnit svou ložnici v hřejivé místo, které je nejen vizuálně trendy.

Hravé a kreativní: stačí nad postel namontovat několik polic. U této varianty si můžete hrát s motivy i formáty. Směsí fotografií zobrazujících vás a vaši milovanou osobu na jedné straně a klidnějších motivů, jako jsou krajiny nebo architektura, na straně druhé, můžete vytvořit útulnou atmosféru. Vybrané kliparty, které podtrhují vaši lásku, můžete do fotoobrazů zakomponovat také v programu CEWE fotosvět nebo online.

Ať už fotografie umístíte na police, nebo je zavěsíte nad ně - s touto inspirací můžete vyplnit prázdnou stěnu mezi šikmými stěnami.

Bavte se při navrhování!

Pro domov plný fotek, o kterých můžete snít

To dodá každému z vašich pokojů ještě více pozitivní energie - a také vám dobije baterky