Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808

Kreativní tipy

Malé magnety, velká gesta - osobní dárkové poukazy na vaše fotky

Narozeniny, výročí, Den matek, Vánoce – dárkové poukazy jsou oblíbeným dárkem k mnoha příležitostem. I když má obdarovaný velkou radost, na poukaz se často zapomene. Někdy ho najdete až když vyprší platnost. Ale tomu je konec! Vytvořte trvalé vzpomínky s přidanou hodnotou!

Navrhněte si své vlastní fotomagnety v sadě 10 kusů online na webu nebo v programu CEWE fotosvět. Zrealizujte tak neobvyklý nápad na dekoraci. Poté dejte magnety dohromady a vytvořte jedinečnou tabuli plnou fotek např. na lednici. Tímto způsobem budete mít mini poukázky vždy na očích, můžete je používat do nekonečna a dát tak svým blízkým drobná trvalá potěšení v každodenním životě. Mimochodem tyto roztomilé magnetky máme k dispozici i ve tvaru srdce!

Romantická gesta

Malý, skvělý dárek pro vaši nejoblíbenější osobu.
Malý, skvělý dárek pro vaši nejoblíbenější osobu.

Chcete originální dárek pro vašeho partnera? Stačí vybrat 5 fotografií, kde jste spolu – sdílených zážitků např. ze svatby nebo společné dovolené. Velice dobře na magnetech vypadají černobílé fotky, které vytvářejí kontrast k barevnému písmu. Na magnetky bez fotek pak napište poukázky jako například „dnes vařím já“, „víkendový výlet“ nebo „masáž nohou“.

Od dětí pro maminku a tatínka

Pro mamku jsou malé poukázky vhodné třeba na domácí práce nebo společný čas.
Pro mamku jsou malé poukázky vhodné třeba na domácí práce nebo společný čas.

Dokonalý nápad na dárek pro mamku a tátu – děti společně vytvoří s rodiči poukazy, které se hodí pro celou rodinu. Stačí, když vyberete pár společných fotek na 5 fotomagnetek. Na zbytek srdíčkových magnetek napište poukázky s barevným pozadím a vhodným textem. A je hotovo!