Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na stěně v obývacím pokoji visí plakát s dřevěnou lištou. Jsou na něm různé malé fotografie zachycující momentky z rodinné dovolené.

Kreativní tip

Plakát s designem: Prázdninové okamžiky pro váš domov

Na vaše oblíbené okamžiky čeká mnoho designů. V pouhých třech krocích si můžete vytvořit vlastní plakát na stěnu.

Vzpomínáte na svůj poslední rodinný výlet? Zvěčněte si doma tyto nezapomenutelné okamžiky a navrhněte si vlastní plakát přímo online nebo v programu CEWE fotosvět. Ať už se jedná o oblíbený motiv nebo několik fotografií z dovolené, při navrhování se zaměřujeme na rozmanitost. Vyberte si z různých velikostí, povrchových úprav a vytvořte si svůj vlastní plakát plný vzpomínek. Návrh lze vytvořit v pouhých třech krocích.

Objednejte si svůj plakát hned

Vylepšete své plakáty

Detail plakátu: Nástěnný plakát visí v dřevěné liště v barvě dubu. Na plakátu je devět různých fotografií. Pod ním je nápis "nejlepší vzpomínky" v povrchové úpravě růžového zlata.
Harmonie: Rose gold se hodí zejména k zemitým a přírodním tónům.

Plakáty si můžete navrhnout různými způsoby, ale také je vylepšit zlatým, stříbrným nebo rose gold efektem. V závislosti na motivu, náladě nebo dřevěné liště si vyberete to, co se vám hodí nejvíce. Pro nástěnnou dekoraci s fotografiemi v zemitých tónech, například z výletu na pláž, je dobrou volbou rose gold efekt. Tuto možnost můžete zvolit u mnoha velikostí a vzorů jak online, tak v programu CEWE fotosvět. Kromě toho máte možnost integrovat do svých návrhů různé kliparty.

Další tipy pro tvorbu plakátů
Tento plakát zobrazuje malého chlapce na pláži. Dívá se směrem k fotoaparátu a drží surfovací prkno. V pozadí je vidět moře a jeho vlny. Nad ním je vidět modrá obloha.

Velkoplošné návrhy

Vítr, voda a spousta zábavy: okamžik, kdy chytíte perfektní vlnu, je skvělý. Ale okamžik, který zachytí následný úsměv, je ještě lepší. K završení celého dobrodružství se hodí zlatá povrchová úprava - aby ladila se slunečními paprsky. A přesně tento pocit se odráží i v textu: kurzíva velkých písmen. Divoké a neupravené.

Tento plakát zobrazuje několik fotografií mladé rodiny. Celkem je vidět žena, muž a dvě malé děti. Rodina se společně baví.

Jedna rodina – jeden plakát

Krásným motivem na stěny vašeho domova je plakát, na kterém jsou zachyceni všichni členové rodiny v bujarých okamžicích. Hravé uspořádání fotografií vnáší do celé nástěnné dekorace uvolněnost - neformální a autentickou. Pro zdůraznění toho, na čem skutečně záleží, se hodí textové pole uprostřed se zlatou povrchovou úpravou: Family Time.

Tento plakát má bílé pozadí. Uprostřed obrázku je portrét dívky s cyklistickou helmou. Pod ním je ve zlatém provedení text: "Best Memories".

Okamžiky k zapamatování

První velká jízda na kole v životě: významný milník, který se hodí na plakát. K tomu se hodí jednoduchý, ale soustředěný design s bílým pozadím a fotografie vašeho dítěte uprostřed. A pod ním váš text se zlatým efektem, který se hodí k této události. V tomto příkladu máte také možnost umístit na plakát místo a souřadnice - abyste si vy i vaše ratolesti tento okamžik vždy pamatovali.

Nezáleží na tom, jaké vzpomínky budou zdobit váš osobní plakát - s individuálním designem a speciální povrchovou úpravou můžete během chvilky vytvořit nádherná dekoraci na zeď.

Bavte se při tvoření dekorací!

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi