Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na vánočně vyzdobeném stole v obývacím pokoji stojí stolní kalendář s fotografií zamilovaného páru. Je na něm fotografie páru a nad ní text "2022 - 12 důvodů, proč tě miluju".

Kreativní tip

Romantický stolní kalendář: Mnoho malých vyznání lásky

Darujte svému blízkému osobní stolní kalendář plný pocitů

Ať už jsou to společné konverzace, smích nebo zvláštní povahové rysy: jistě vás napadne mnoho důvodů, proč svého partnera milujete. Dvanáct z nich si najde místo na měsíční stránce ve vlastnoručně navrženém stolním kalendáři. Tento dárek doplněný osobními fotografiemi se zaručeně stane romantickým překvapením Vánoc.

Kreativní kalendář pro vaši oblíbenou osobu

Ženská ruka držící stolní kalendář nad stolem. Zobrazuje ženu pijící cappuccino. Vlevo je pravé cappuccino. Na stránce lednového kalendáře je napsáno "Protože děláš nejlepší cappuccino na světě".
Věnujte pozornost drobným láskyplným gestům v kalendáři.
Svůj stolní kalendář si můžete navrhnout zde

Vytvořte si osobní stolní kalendář v programu CEWE fotosvět nebo v online editoru: po výběru požadovaného formátu se rozhodněte pro kreativní šablonu kalendáře. Tímto způsobem můžete do měsíčních listů přidávat texty, pozadí a kliparty, například s tímto vzkazem: "Miluji tě, protože děláš nejlepší cappuccino na světě." Vždyť právě každodenní maličkosti dělají společný život krásnějším a výjimečnějším.

Tón v tónu

Ženská ruka držící stolní kalendář nad stolem. Zobrazuje ženu a muže na túře. Na únorové stránce kalendáře je napsáno "Protože se mnou vždycky rád chodíš na túry".
Pěší turistika, výlety na kolech, tenis - všechny společné aktivity.

Jako pozadí pro písmo použijte obdélníkový klipart z kategorie "Tvary". Vytvořte na něm nové textové pole a formulujte své mini vyznání lásky. Náš tip: Použijte podobné barvy v různých odstínech pro pozadí, textové pole a klipart. To vnáší do vzhledu kalendáře klid a eleganci. Záleží jen na vás, zda toto stylové doporučení uplatníte pro každou stránku měsíce zvlášť a sladíte ji s příslušným motivem, nebo zda se budete držet jednoho barevného schématu pro celý kalendář.

Teplé barvy pro teplé chvíle

Ženská ruka držící stolní kalendář nad stolem. Zobrazuje ženu a muže na lodi. Na stránce březnového kalendáře je napsáno "Protože jsi takový romantik".
Vyhraďte celý měsíc v kalendáři zvláštnímu povahovému rysu.

Vyberte barvy z fotografie: Jak na to?

Náš profesionální tip: Pro obzvláště přitažlivý vzhled použijte pro design barvy z vašich motivů. Chcete-li to provést, klikněte na požadovaný klipart a poté na "Upravit" v pravém horním rohu. Nyní můžete otevřít nabídku barev v části "Barvy a zrcadlení". Klikněte na barvu, kterou chcete změnit. Vyberte ikonu kapátko a klikněte myší na barvu na fotografii, kterou chcete použít pro klipart.

Slova, která vycházejí ze srdce

Ženská ruka držící stolní kalendář nad stolem. Je na něm vidět žena a muž. Na prosincové stránce kalendáře je napsáno "Protože když si povídáme, zapomínáme na čas".
Ujasněte si pomocí svých osobních pocitů, proč pro vás váš partner tolik znamená.

Máte potíže s hledáním správných slov? Nebojte se: nemusí jít o velká gesta a emoce, které vykouzlí úsměv na tváři vaší oblíbené osobě. Často jsou to vzpomínky na společné aktivity a koníčky nebo rituály, které vás dva definují a spojují. Možná také existuje určitá věta, která vás oba zahřeje u srdce. Nebo přezdívka, kterou byste rádi zvěčnili na stránce kalendáře.

Váš tým CEWE doufá, že se při navrhování kalendáře budete bavit.