Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Pohled přes rameno: Katharina a Viktor Kell společně listují ve své FOTOKNIZE CEWE. Na otevřené dvoustraně jsou fotografie jejich usměvavých dětí.

Kreativní tip

Naše kronika - tak pestrá, jako je náš život

Dny plné kouzel, večírek s mořskou pannou a lov dýní na poli: pro rodinu Kellových to byl rok plný dobrodružství. Katharina shromáždila mnoho fotografických zajímavostí - a překvapila svého manžela láskyplně navrženým přehledem roku.

Skutečná rodina jako z obrázkové knížky - nejen proto, že se vždycky tváří rozzářeně, baví se a užívají si společné chvíle. Ale také proto, že fotoaparát je věrným společníkem při jejich malých i velkých dobrodružstvích. Katharina spontánně zachycuje okamžiky svým chytrým telefonem nebo ráda uspořádá malé focení, například na vlastní zahradě.

Dvaatřicetiletá žena sestavila ze svých oblíbených fotografií CEWE FOTOKNIHU jako kroniku roku - a k Vánocům s ní překvapila svého manžela Viktora. Je to retrospektiva plná barevných, chronologicky uspořádaných fotografií, uvozená ručně psaným milostným vzkazem a láskyplně navržená v jemných barvách.

Otec Viktor, syn Luca, dcera Elinka, malá Janis a maminka Katharina Kell sedí na velké pohovce a září do kamery.
Šťastná rodinka: Viktor, Luca, Elinka, Janis a Katharina Kellovi (zleva) září do objektivu - nejen zde, ale i při mnoha soukromých foceních, která sami pořádají.

Chtěla jsem Viktorovi ukázat, jaký je pro nás superhrdina. Proto jsem vybrala spoustu fotek, které ukazují, jaký je, a všechny ty úžasné věci, které pro nás jako rodinu dělá.

Katharina Kell

Designové tipy od Kathariny Kell

Pohled přes ramena dvou přihlížejících: na dřevěném stole leží zavřená CEWE FOTOKNIHA. Na vazbě je zlatým písmem napsáno "Náš rok". Jsou na ní také dvě fotografie rodiny.

Elegantní první dojem

Kronika roku je pro mě jako malá truhla s pokladem, která je plná vzácných vzpomínek. Se zlatou povrchovou úpravou vazby vypadá naše CEWE FOTOKNIHA velká A4 ještě elegantněji. Obzvlášť se mi ale líbí kombinace tlumených barev a mírně vystouplého, lesklého písma. Tento decentní, vysoce kvalitní vzhled je přesně podle mého gusta!

Otevřená CEWE FOTOKNIHA zobrazuje první stránku fotoknihy. Je na ní rodinná fotografie a naskenovaný, ručně psaný text.

Osobní vzkaz

Někdy byste si měli udělat čas a napsat si, co cítíte. Když jsem měla svůj text pro úvod na papíře, napadlo mě ho nepřepisovat - ale prostě jen naskenovat řádky. Působí to tak mnohem osobněji. Viktora se to také dotklo úplně jiným způsobem, čehož jsem si všimla hned, když jsem fotoknihu darovala.

Na dvoustraně CEWE FOTOKNIHY jsou vlevo narozeninové fotografie chlapce Janise Kella a jeho narozeninové číslo a text. Na pravé straně jsou ve stejném stylu provedení vyobrazeny narozeniny Lucase Kella.

Úhledný design s barevnými detaily

Při výběru obrázků pro dvoustrany jsem se snažila, aby k sobě barevně ladily. Jako harmonický doplněk jsem zakomponovala malé plochy, například s daty narozenin, použila funkci pipety k výběru barev z fotografií a uspořádala prvky střídavě nahoře a dole.

Na dvoustraně CEWE FOTOKNIHY je vlevo velká fotografie Viktora Kella a jeho syna, který nastupuje do školy, a pod ní nápis "Hrdý táta". Vpravo jsou tři další rodiny

Stylový vzhled

Líbí se mi, když stránky nejsou přetížené a oko se v nich orientuje. V tomto případě jsem se rozhodla uspořádat obrázky do mřížky, která vytváří stylový vzhled. Tento vzhled ještě podtrhuje text: Kombinace dvou písem vypadá pěkně a čistě - přesně jako v časopise!

Na levé straně dvoustrany CEWE FOTOKNIHY jsou dva obrázky rodiny v dýňovém záhonu a text "Říjen". Na pravé straně je celostránkový obrázek dívky v dýňovém záhonu.

Odvaha používat barvy

Kronika má celkově velmi čistý a jasný vzhled. Stránky, na které přidávám barvy, jsou pestré. Barvy jsem vždy volila tak, aby odpovídaly dominantním tónům fotografií. Líbí se mi kombinace mírně výraznějších barev pro designové prvky a slabší verze pro pozadí.

Prohlédněte si rodinnou kroniku Kellových

Stejně jako rodina Kellových zachyťte své oblíbené zážitky v osobním CEWE FOTOKNIZE

Kronika je perfektní dárek! Vypadá krásně se všemi našimi fotografiemi a na poličce také upoutá pozornost - zejména díky úpravě nápisů na vazbě.

Viktor Kell

Poděkování od srdce

Léčitel bebíček, zachránce, hrdý otec: Katharina Kell našla ve své CEWE FOTOKNIZE mnoho láskyplných slov pro svého manžela. "Chtěla jsem ti jen poděkovat za to, že jsi tak skvělý manžel a otec," říká matka tří dětí, když společně listují svým osobním přehledem roku s fotografiemi dortu s mořskou pannou, domácích sušenek, narozenin a zápisů do školy.

"Zažili jsme toho opravdu hodně," říká 34letý Viktor Kell a usmívá se. Na některé momentky z fotek si ani nedokázal vzpomenout. "Děkuji za tuto malou cestu časem," říká. Katharina se usměje a odpoví: "Děkuji za nás!".

Doufáme, že se vám design vaší osobní kroniky bude líbit!