Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na stole leží fotokalendář s listy balicího papíru, zabaleným dárkem, svíčkou a miskou oříšků. Na prosincové stránce kalendáře je fotografie dvou smějících se žen v zimním oblečení a nápis "Dobrodružství vítej".

Kreativní tip

Motivační fotokalendář

Překvapte svou spřízněnou duši kalendářem plným motivačních slov a vašich oblíbených snímků.

Společná dobrodružství, smích a dlouhé rozhovory - přátelství je k nezaplacení. Už jen myšlenka na druhého člověka nám vykouzlí úsměv na tváři a zajistí, že každodenním životem procházíme posíleni. S jedinečným nástěnným kalendářem můžete přesně tento pocit zachytit a měsíc co měsíc vracet pozitivní energii. Titulní stranu a dvanáct stran kalendáře můžete snadno vytvořit v programu CEWE fotosvět nebo v online editoru na našem webu.

Ukažte své barvy

Fotokalendář leží na listech balicího papíru vedle zabaleného dárku a vánočních ozdob. Kalendářní list zobrazuje měsíc leden s fotografií dvou lidí jedoucích po zasněženém svahu na saních. Kromě toho je vidět šipka a nápis "pouze odvaha".
Jasný odstín modré je ideální pro leden a motiv sněhu.
Objednejte fotokalendář hned teď

Tento designový nápad žije z velkoformátových fotografií, výrazných barev a láskyplných slov. Jednoduchý kalendář dává všem těmto prvkům dostatek prostoru. Aby byl celkový vzhled jednotný, použijte pro písma a kliparty tón, který odpovídá barevnému schématu fotografie.

Použití klipartu jako pozadí

Dvě ruce drží fotokalendář s motivem otevřeného máje. Dvě smějící se ženy lze vidět na louce, stejně jako klipart ve tvaru srdce. V něm jsou slova "pocit svobody". Pod kalendářem jsou balicí papír, dekorace a zabalený dárek.
Chcete-li dosáhnout větší rozmanitosti, smíchejte dvě různá písma.

Na plochu obrázku můžete nejprve umístit klipart, například srdce, a poté na něj naaranžovat text, čímž se písmo stane čitelnějším. Zvolte barvu stránky kalendáře i pro srdce a písmo vybarvěte bíle.

Hrajte si se symboly

Na stole leží fotografický kalendář s otevřeným listem června. Fotografie ukazuje ženu ve fialovém svetru. Vedle její tváře je text "tvůj duch". Pod kalendářem jsou různé dárkové balicí papíry, vedle nich zabalené dárky a miska ořechů.
S rozmanitými kliparty z návrhového softwaru nebo aplikace můžete podtrhnout svá slova a motivy.

V programu CEWE fotosvět a v online editoru najdete spoustu tematických a designových klipartů. Nástěnný kalendář můžete ilustrovat malými symboly a obrázky. Pro jednotný vzhled použijte stejnou barvu klipartů jako písma a stránky kalendáře.

Srdceryvná slova

Jedna ruka drží fotokalendář s otevřeným listem na srpen. V červené oblasti je napsáno "Na nás". Vedle něj jsou dvě srdce. Velká fotografie ukazuje dvě ženy. Pod kalendářem jsou dárkové balicí papíry a dárky, vedle něj je svíčka.
Pozitivní zprávy potěší a posílí vašeho nejlepšího přítele každý měsíc.

Každé přátelství je jedinečné. Čeho si na této osobě obzvlášť ceníte? Čím jste oba výjimeční? Pokuste se několika slovy popsat povahu své spřízněné duše. Nebo oslavte vztah veselým "Na nás".

Čím jste vy dvě výjimečné? Pokuste se několika slovy popsat povahu své spřízněné duše.

Sdílené štěstí je dvojnásobné štěstí

Fotografický kalendář leží na listu balicího papíru. Na titulu je napsáno velkými písmeny rok 2024, včetně textu "Be Happy!". Na fotografii jsou dvě ženy usmívající se do fotoaparátu. Vedle kalendáře je role balicího papíru, další dárek, svíčka a miska ořechů.
Použijte fotografii nezapomenutelného okamžiku pro název kalendáře.

Chcete-li zdůraznit obsah nástěnného kalendáře, vyberte si titulní fotografii, na které jste vy a vaše nejlepší kamarádka. Vždyť tento okamžik štěstí zahajuje dvanáct měsíců motivace a pozitivní energie.

Bavte se při navrhování a darování!

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi