Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
V jedné ložnici visí nad postelí šest velkých nástěnných fotoobrazů. Jsou na nich detailní a makro fotografie rostlin a černobílé fotografie lidí. Pokoj je zařízen ve stylu Japandi. Na posteli je pět polštářů, z nichž čtyři jsou s fotkou.

Kreativní tip

Trendy ložnice: Zdobí ji výjimečné okamžiky

Navrhněte si jednotlivé plakáty v rámech a vlastní polštáře pro své osobní útočiště.

Odpočinek a relaxace jsou nezbytné pro duševní i fyzickou pohodu. Vaše vlastní ložnice by proto měla být místem, kde se cítíte nejpohodlněji. S nábytkem a dekoracemi ve stylu Japandi vytvoříte ideální základ pro útulnou a zároveň estetickou atmosféru. Místnost dostává osobní nádech prostřednictvím jednotných nástěnných fotoobrazů a polštářů, které si můžete navrhnout podle svých představ. Speciální motivy rostlin a fotografie vašich blízkých ladí se vzhledem a budou vám připomínat nádherné chvíle.

Velmi blízko přírodě

V jedné ložnici visí nad postelí tři velké nástěnné fotoobrazy. Jsou na nich detailní a makro záběry rostlin a černobílá fotografie dvou lidí u moře.
Makro a detailní záběry krajiny a rostlin vytvářejí atmosféru všímavosti.
Objednejte si svůj vlastní fotoobraz

Velkolepé motivy ze světa rostlin vypadají obzvlášť působivě jako velkoformátové detailní záběry. Vyfoťte například list proti světlu, aby byly vidět jemné detaily, a vytvořte z fotky plakát. V našem online editoru můžete na fotografii použít barevné filtry nebo na ni umístit text. Tip: Chcete-li získat jedinečné pozadí, namalujte obrázek vodovými barvami a vyfotografujte ho nebo naskenujte chytrým telefonem. Obrázek použijte pro plakát v rámu a přidejte například klipart "Love".

Pohodlní společníci

V ložnici zařízené ve stylu Japandi je postel. Na ní leží různé polštáře, na některých z nich jsou černobílé fotografie lidí. Jiné polštáře mají vlastní design s růžovým pozadím a textovými kliparty.
Prémiové polštáře můžete dokonale přizpůsobit stylu svých nástěnných fotoobrazů.

Lehněte si do postele a jednoduše unikněte každodennímu životu - to se daří zejména s příjemnými přikrývkami a polštáři. Zatímco velké textilie, jako jsou přehozy, plédy a podobně, by měly být v japonském stylu spíše jednobarevné, polštáře mohou být mnohem neobvyklejší. Naše prémiové polštáře si můžete přizpůsobit a vybrat si například design plakátů.

Vždy se probouzejte vedle svých blízkých

Na křesle je prémiový polštář na šířku. Je na něm černobílá fotografie matky s dcerou, obě se usmívají do fotoaparátu.
Pastva pro oči: Osobní polštář si můžete navrhnout s fotografií na přední i zadní straně.

V závislosti na vzpomínkách, které chcete na polštářích zvěčnit, si můžete vybrat z různých velikostí a formátů. Černobílé fotografie tvoří krásný kontrast k jasnému barevnému světu Japandi. Mimochodem: Naše prémiové polštáře můžete oboustranně obarvit barvami, motivy, písmy a kliparty.

Váš tým CEWE doufá, že si jejich navrhování užijete.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi