Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Na fotografii je kuchyňský kout se dvěma dřevěnými policemi. Na pracovní desce jsou vidět talíře, sklenice, konzervy, mísa s ovocem a květináče s bylinkami. Na parapetu je zarámovaný obrázek dvou usmívajících se mužů. Police jsou obloženy kuchařskými knihami, hrnky a dalším kuchyňským náčiním. Kromě toho jsou na dvou policích dekorativně naaranžovány různé fotoprodukty, například fotokalendář a obrázek dvou usměvavých žen. Na stěně vedle police jsou připevněny fotografie s různými motivy.

Kreativní tip

Velké nápady pro malé kuchyně

Ozdobte poličky a stěny v kuchyni láskyplnými detaily - a zvěčněte nezapomenutelné okamžiky.

Ať už jde o snídaňový kout nebo koutek pro přípravu kávy: malé prostory s osobními fotografiemi dodají každé kuchyni to pravé kouzlo domova. Ukážeme vám, jak kreativně navrhnout police a stěny v kuchyni - snadno online nebo pomocí programu CEWE fotosvět. Během chvilky můžete svou kuchyni proměnit v útulné místo se skvělou atmosférou ve stylu "Soft Terra".

Prostor pro inspiraci

Vzácné vzpomínky, které doprovázejí každodenní život – a každý den vykouzlí úsměv na tváři. V tomto videu vám ukážeme řadu možností, jak vyzdobit malé kuchyňské stěny osobním nádechem. Ať už hravé Art Prints, působivé fotoobrazy nebo jako fotohrnek na kuchyňské poličce: Která varianta designu je vaše oblíbená?

Velké fotoobrazy, díky kterých můžete snít

Na fotografii je malý kuchyňský kout, kde je umístěno vše pro přípravu kávy. Na pracovní ploše je k vidění kávovar, hrnky, šálky a další náčiní pro přípravu kávy. Na stěně můžete vidět malou poličku, na které je miska a termoska. Na zdi visí také velký zarámovaný plakát zobrazující středomořské město na pláži.
Pauza na kávu v Paříži, Římě nebo Madridu? Užijte si chvilku klidu s těmi nejkrásnějšími vzpomínkami na poslední dovolenou - jako nástěnnou dekoraci v kuchyni.
Objednejte si svůj fotoobraz hned

Stylový design kuchyně s velkými nástěnnými fotoobrazy. Zejména detailní záběry nebo motivy fascinujících krajin vyzařují jako dekorace teplo a harmonii - a vracejí nás do míst, po kterých toužíme. Vneste do své kuchyně trend "Soft Terra" s oblíbeným motivem v jemných barevných odstínech: Dechberoucí přírodní scenérie nebo záběry z posledního výletu do města s historickým kouzlem vybízejí k obdivu a snění.

Nástěnné umění s osobními Art Prints

Na fotografii je malý kuchyňský kout. Na pracovní desce je vidět kávovar, hrnky, šálky a další náčiní pro přípravu kávy. Na stěně visí malá polička, na níž je vidět pohlednice a schránka, na níž jsou připevněny proužky s fotografiemi s motivy z dovolené. Vedle poličky jsou na stěně připevněny další fotoprodukty: Vedle visí tři pohlednice s motivy dvou usmívajících se přátel, nápisem "Lisabon" a ženou se psem, která se dívá do fotoaparátu.
Ateliér plný vzpomínek uprostřed kuchyně: s vybranými snímky v harmonickém barevném ladění si i vy můžete vytvořit svůj vlastní tematický koutek.

Místo, které vypráví příběhy? Může to být i vaše kuchyně. Začněte den pohledem na ty nejkrásnější okamžiky. Udělejte si čas, zastavte se na chvíli a užijte si ten okamžik. S Art Prints můžete vytvořit dynamický design a optimálně využít každý prostor. Malé výklenky můžete také přeměnit na dekorativní nástěnku: Ať už se jedná o narozeninové pozvánky nebo přání s datem příští svatby – zde můžete mít o všem přehled.

Designová polička plná lásky

Na fotografii je kuchyňský kout se dvěma dřevěnými policemi. Na pracovní desce jsou vidět talíře, sklenice, mísa s ovocem a květináč s bylinkami. Na desce je také zarámovaný obrázek dvou přátel a fotografie kola. Police zdobí kuchařské knihy, hrnky a další kuchyňské náčiní. Kromě toho jsou na dvou policích dekorativně naaranžovány různé fotoprodukty, například fotokalendář a fotografie krajiny.
Kuchyně v novém kabátu: oživte své poličky svými nevšedními zážitky.

Individuální styl: Police nabízejí ideální příležitost k optimálnímu využití dostupného prostoru a dodávají designu kuchyně hloubku. Dokonale poslouží k uspořádání osobních sbírek fotografií a jejich atraktivní prezentaci - každý den znovu. Jediným pohybem můžete vytvořit jiný efekt a vystavit fotohrnky, Art Prints nebo kalendáře. S jednotlivými dekorativními prvky, jako jsou malé vázy nebo kuchařky, můžete vytvořit harmonický celkový obraz. Pro krásné chvíle kdykoliv.

Tým CEWE přeje hodně zábavy při kreativním tvoření!

Pro domov plný fotek, o kterých můžete snít

To dodá každému z vašich pokojů ještě více pozitivní energie - a také vám dobije baterky