Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Pět pláten s fotografiemi dítěte a dopisní masky tvoří jméno Nikas.

Kreativní tipy

Vytvořte nástěnné fotoobrazy s písmeny

S fotografiemi vyřezanými do tvaru písmen můžete na stěnu zavěsit jména i celé věty – vystavit tak své oblíbené fotografie. Několika kliky si vytvoříte originální interiérový design v podobě zprávy, která vyzdobí každou místnost. Ukážeme vám, jak na to. Přinášíme vám inspiraci pro stylový design s písmeny.

Pomocí programu CEWE FOTOSVĚT velice snadno zakomponujete nástěnné CEWE FOTOOBRAZY do designu vašich stěn. Krásná dekorace pro vaše čtyři stěny nebo pro vaše blízké! Nejprve si vyberte jakýkoliv produkt z nabídky. Myslete na konkrétní místo, kam chcete písmena zavěsit, nebo na osobu, pro kterou jsou fotoobrazy určené. Máte na výběr z mnoha různých materiálů našich nástěnných fotoobrazů.

Co říkáte například na vaše fotky přímo na plátně ? Textilní povrch vyzařuje útulností, proto se dokonale hodí do dětského pokoje či ložnice. Akrylové sklo se díky svým robustním vlastnostem velice hodí do kuchyně, koupelny nebo do chodby.

Chcete z písmen vytvořit dlouhá slova? Naše prémiové velké formáty poskytnou vašemu nápisu prostor klidně až tři metry. Pokud se však rozhodnete pro jednotlivá písmena, tak doporučujeme nástěnné fotoobrazy ve tvaru čtverce.

Dodejte stěnám ty správné rysy – přesně takhle!

V záložce „Fotoobrazy“ se rozhodněte pro produkt a vhodný formát. Nejprve na pracovní plochu programu přidejte svou fotku. Poté klikněte vlevo na tlačítko „Masky a rámečky“ a v rolovacím menu vyberte možnost „Písmena“. Myší jednoduše přetáhněte vybranou masku na fotografii. Jednoduše si přizpůsobte velikost a v kategorii „Pozadí“ si zvolíte to správné pozadí a dekorace je na světě. Tyto kroky zopakujte u všech písmen, motivů a jednotlivé fotoobrazy vložte do nákupního košíku.

Celý nápis můžete vytvořit i pomocí jednoho obrázku. Nejprve si seřaďte fotky na pracovní ploše a potom přetáhněte jednotlivé masky písmen na každou fotografii.

Jména do dětských pokojů

Plátno ukazuje jméno Nikas. Písmena jsou navržena s fotografiemi dítěte.
Osobnější už to být nemůže – sestavte přezdívku vašeho dítěte z roztomilých fotek. Do dětského pokoje se zaručeně hodí fotky na plátně.

Ukažte, kdo bydlí v tomto pokoji – roztomilým nápisem na stěně. Jméno dítěte bude v pokoji každý den a zároveň poskytne možnost hravě se naučit písmenka. V našem případě jsou písmena vytvořená v mimořádně osobním stylu – na každém z nich je roztomilý snímek děťátka.

Pokud si chcete vyrobit stejný motiv, jednoduše přetáhněte fotky do výřezu písmen podle návodu v informačním rámečku. Přes položku „Pozadí“ v levém menu přizpůsobte barvy nástěnných obrazů a slaďte je s barvami v místnosti. V tomto případě jsme zvolili obraz na plátně. Díky textilnímu povrchu bude celkový dojem měkčí, robustní, ale přesto lehký – tím pádem se dokonale hodí do dětského pokoje.

"HOME": Domov pro rodinu

Čtyři plátna s designem písmen tvoří nápis „HOME“.
Tato kominace obrazů na plátně znázorňuje rodinu, která tu bydlí

Není nic hezčího, než přijít domů mezi své čtyři stěny – po dlouhém dni v práci či dobrodružné dovolené. Ukažte, že u vás doma je nejlépe: s vašimi oblíbenými fotkami celé rodiny a nápisem „HOME“. Nebo se vaši blízcí právě přestěhovali a vy hledáte dokonalý dárek na kolaudaci? Takovýhle nápis se na to přece dokonale hodí!

Vhodným místem pro takovou nástěnnou dekoraci je například chodba. Z vybraných fotek vyzařují pozitivní emoce, které potěší nejen vás ale i všechny hosty ve vašem domě. Tato kreativní dekorace zároveň předává krásné poselství – domov je tam, kde jsou naši milovaní.

Každé písmeno umístěte na plátno ve čtvercovém formátu a v programu CEWE FOTOSVĚT si vyberte různá pozadí. Můžete si vše nastavit vlevo v menu, například si vybrat své oblíbené barvy daného člena rodiny nebo vaše společné vzpomínky zasadit do harmonických pastelových tónů.

"LOVE": Romantika pro páry

Obrázek se slovy „LÁSKA“ na zdi obývacího pokoje.
Zamilovaní si dokazují svou lásku také zarámovanými nápisy na stěně.

Ukažte svou lásku! Vyplňte nápis "LOVE“ svými nejkrásnějšími momentkami, například motivy ze svatby nebo jiných společných chvilek. Takový osobní nápis je samozřejmě také skvělým svatebním darem pro čerstvě oddaný pár či členy rodiny. Jednotlivá písmena můžete např. na plakát umístit jednotlivě přímo na bílé pozadí – působí to čistým a elegantním dojmem. Navíc když je vše pod sklem a v rámu. Písmena nemusí ani stát vedle sebe, mohou být pod sebou nebo zarovnané do čtverce, jako tomu je v našem případě.

Přejeme vám spoustu zábavy při navrhování designových dekorací do vašich domovů.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými