Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 800 100 808
Ruka drží čtvercovou CEWE FOTOKNIHU. Na obálce je fotografie učitele a fotografie třídy. Vedle ní jsou dvě stejné menší fotoknihy a role balicího papíru.

Kreativní tip

Nejkrásnější okamžiky prožité na základní škole

Fotografie před a po, výlety a velké poděkování: stačí pár kliknutí a vytvoříte fotoknihu jako dárek pro třídní učitele.

Léta strávená na základní škole jsou u konce: s CEWE FOTOKNIHOU může třída shrnout svůj společný čas a věnovat svému učiteli dárek s poděkováním.

Formát XL je vhodný zejména jako fotokniha pro třídního učitele. Jakmile navrhnete všechny stránky, můžete si objednat kopii jako dárek a díky čtvercovému formátu můžete také snadno vytvořit menší verzi pro všechny děti na památku. Chcete-li to takto provést, uložte fotoknihu jako novou verzi a změňte formát z "XL" na "čtvercový". Tuto verzi si pak můžete objednat v libovolném množství nebo ji na přání dodatečně upravit pro jednotlivé děti s individuálními fotografiemi.

Množstevní slevy pro CEWE FOTOKNIHU

Čím víc CEWE FOTOKNIH objednáte, tím větší budete mít slevu

Objednejte 2 - 4 kusy fotoknih a ušetříte 5 %

Objednejte 5 - 9 kusů fotoknih a ušetříte 10 %

Objednejte 10 - 24 kusů fotoknih a ušetříte 15 %

Objednejte 25 a více kusů fotoknih a ušetříte 20 %

Slevy jsou automaticky zohledněné, není třeba zadávat žádný kód. Množstevní slevy jsou platné od 2 a více kusů pouze pro tu samou CEWE FOTOKNIHU.

Podívejte se, jak jsme vyrostli

Na stole leží otevřená fotokniha. Na levé straně je šest fotografií dětí, když začaly chodit do školy. Na pravé straně je šest fotografií stejných dětí o čtyři roky později.
Roztomilé srovnání: fotografie z doby, kdy začaly chodit do školy, a ze současnosti ukazují, jak se děti změnily.
Vaše vlastní CEWE FOTOKNIHA za pár kliknutí

Je neuvěřitelné, jak se děti za několik let změní. Tento vývoj zaznamenejte tak, že na jednu stranu umístíte fotografie z prvního školního dne a na druhou aktuální fotografie. K tomu použijte jedno z našich připravených rozvržení stránek v programu CEWE fotosvět - jednotlivé motivy můžete jednoduše přetáhnout na zástupné symboly. Pomocí textového pole vložte roky jako nadpisy. Obdélníkové barevné kliparty se dobře hodí jako pozadí pro jména dětí.

Zachycení společných zážitků

Na stole leží otevřená fotokniha. Na dvoustraně jsou obrázky školní třídy na exkurzi v lese.
Do fotoknihy patří také fotografie z třídních exkurzí.

Třídní výlety a exkurze jsou vrcholem školního roku. Vytvářejí krásné fotky a nezapomenutelné vzpomínky. Výletům věnujte ve fotoknize samostatné dvoustrany. Kombinujte fotografie studentů a učitelů s krátkými texty popisujícími, co skupina zažila. V objednacím programu najdete jednobarevné bloky v rozbalovací nabídce klipartů v kategorii "Barvy". Můžete je použít ke zvýraznění fotografií a textů a podtrhnout tak dané téma - například exkurze do lesa se zelení.

Poděkování od celé třídy

Na stole leží otevřená fotokniha. Na levé straně je velká fotografie ženy. Vlevo je menší fotografie skupiny dětí. Nad nimi je bublina se slovy "Děkujeme vám paní učitelko".
Fotografie před a po vyučování, výlety a velké poděkování: stačí pár kliknutí a můžete vytvořit fotoknihu jako dárek pro třídní učitele.

Fotoknihu uzavírá velké poděkování na konci. K tomu můžete na jednu stránku umístit portrét třídního učitele a napravo fotografie dívek a chlapců. Zkombinujte je s bublinou a textem, kterou najdete v sekci klipartů v objednacím programu. Pak na ni napište poděkování dětí. Případně můžete nechat prázdnou dvoustranu, na kterou se všichni žáci vlastnoručně podepíší.

Doufáme, že se při jejich vytváření budete bavit.

Další kreativní dárky pro učitele