CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Kronika 2015

Vytvořte si originální vzpomínku pro Vás i Vaše blízké z celého roku 2015. Jistě byl Váš rok důležitý na mnoho zážitků, které nechcete zapomenout.

Připravili jsme pro Vás několik tipů, jak taková roční kniha může vypadat.

CEWE FOTOKNIHA XL

od 999,00 Kč*

CEWE FOTOKNIHA XL je ideálním formátem pro výjimečné okamžiky jako je dovolená. Vaše fotografie na velkém formátu 30 x 30 cm zdůrazní všechny detaily.

Nová verze programu na tvorbu CEWE FOTOKNIH

zcela zdarma ke stažení pro Windows, Apple OS X a Linux.

CEWE FOTOKNIHA XXL

od 1.399,00 Kč*

Panoramatický formát této XXL knihy Vás totálně pohltí. V provedení "Fotopapír" navíc získate plynulý, nenásilný přechod mezi dvoustranami a Vaše panoramatické krajinné snímky nebudou ničím narušeny.

Náš tip: Video v CEWE FOTOKNIZE

Povyšte svoji fotoknihu na vyšší úroveň. Vkládejte do Vaší CEWE FOTOKNIHY videa, ke kterým se můžete prostřednictvím QR kódu znovu a znovu vracet.

Aplikace CEWE FOTOSVĚT přímo ve Vašem tabletu nebo mobilu

Za pomoci aplikace CEWE FOTOSVĚT, můžete opravdu odkukoliv z celého světa zasílat klasické pohlednice přímo do poštovní schránky. Po odesláni pohlednice ji adresát obdrží do 3 dnů do poštovní schránky, ať jste kdekoliv na světě.

Inspirace cestovatelských knih našich zákazníků

Autor: Jan Jech
Poznámka autora: Netradiční pohledy na místa, která jsem navštívil a snažil se je zachytit v jejich ryze syrovém stavu. Jedná se moji sbírku fotografií pořízenou během několika let. Cílem bylo zachytit atmosféru v daném čase a místě.

Autor: Eva Sládková
Poznámka autora: Denník z rodinné expedice do méně známých národních parků v Severní Americe. Kniha je zaměřena na popisy turistických cest v Shanandoach National Park, Great Smoky Mountains aj., návštěvu Chicaga, Toronta a Bruce Peninusula National Park v Kanadě. Jsou zde i fotografie z Niagarských vodopádů a zážitky s cestováním spojené (včetně informací o restauracích v blízkosti atraktivních míst). Deník je psaný s lehkou nadsázkou a může být praktickou pomůckou pro ty, kteří se chystají tato místa navštívit.

Uchovejte si zážitky na první zoubky nebo první krůčky v CEWE FOTOKNIZE. Můžete si pak připomínat tyto krásné okamžiky kdykoliv se Vám zachce.

CEWE FOTOKNIHA velká A4

od 399,00 Kč*

Osobní ročenka Vaší rodiny. Formát, který se skvěle hodí do každé knihovny. Tato kniha je neuniverzálnější z nabídky, můžete vkládat libovolná témata od rodinných oslav, Vánoc a dalších rodinných příležitostí.

od 130,00 Kč*

CEWE FOTOKNIHA digitální tisk s vysokým leskem

Při vytváření fotoknihy dejte také důraz na zvolený typ papíru. Stránky s vysokým leskem jsou opatřeny vysoce kvalitním lakem, který dodá Vašim snímkům na brilantnosti, ale i Vaši knihu dokonale ochrání.

Příklad rodinné fotoknihy našich zákazníků:

Autor: Michaela Kobrová
Poznámka autora: Fotokniha, určená mé úžasné mamce, zachycuje naše nejhezčí zážitky za rok 2015.

Uchovejte si zážitky na první zoubky nebo první krůčky v CEWE FOTOKNIZE. Můžete si pak připomínat tyto krásné okamžiky kdykoliv se Vám zachce.

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama

od 229,00 Kč*

Super kabelkový formát. Ať půjdete kamkoliv, Vaše děti mohou být vždy s Vámi. Můžete se úspěchy svých dětí chlubit kdykoliv a kdekoliv. Malý formát knihy 19 x 15 cm nezabere mnoho místa, ale odprezentuje dostatečně nejlepší dětské události.

CEWE FOTOKNIHA čtvercová

od 299,00 Kč*
Fotokniha velikosti 20 x 20 cm pojme všechny důležité okamžiky Vašich dětí. Ať máte předškoláka nebo malé baby, bude shrnutí celého roku Vašich dětí báječným dárkem nejen pro Vás, ale i pro všechny prarodiče.

Příklad CEWE FOTOKNIHY Baby

Autor: Lucie Jílková
Poznámka autora: Stručný přehled prvního roku života s naším chlapečkem.

CEWE FOTOKNIHA Velká A4

od 399,00 Kč*

Velikost knihy 28 x 21 cm na výšku i na šířku dokonale odprezentuje Vaše sportovní snímky. Můžete využít Vaše fotografie jako pozadí jedné nebo obou stran, abyste svým výkonům dali dokonale vyniknout.

Příklad CEWE FOTOKNIHY hobby / sport

Autor: Aneta Šmídková
Poznámka autora: Bláto, dřina, slzy, ale především pocit radosti a životního naplnění, to je cyklistický rok 2015

CEWE FOTOKNIHA mini

od 199,00 Kč*

Chcete ukázat své úspěchy kamarádům a známým? CEWE FOTOKNIHA o rozměru 15 x 11 cm je kapesní variantou, která se vejde opravdu všude.

CEWE FOTOKNIHA Velká A4 panorama v provední fotopapír lesk/mat

od 999,00 Kč*
Vaše jedinečné snímky si zaslouží jen to nejlepší! Vaše krajinné snímky perfektně vyniknou na opravdovém fotografickém papíru.

Pokud vložíte panoramatický snímek na obě strany Vaši fotografii neruší žádná vazba. Fotopapír má vzhledem k vazbě tzv. „leporela" střed knihy bez výrazných přechodů

Příklad CEWE FOTOKNIHY příroda a zvířata

Autor: Pavla Vaňková
Poznámka autora: Nejlepším přítelem a největší radostí člověka je pes.

Autor: Libor Ploček
Dopisy Ivetce z naší úžasné a dobrodružné cesty po východní Africe.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.