Mimořádná zpráva
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Typy vazeb

CEWE FOTOKNIHA - přehled vazeb

Vazby CEWE FOTOKNIHY

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tento typ vazby je u našich zákazníků nejoblíbenější. Vazbu můžete navrhnout dle svých představ. Při návrhu vazby můžete použít jak jednoduché pozadí z nabídky, tak i několik fotografií. Je to jedna z vazeb, u které lze umístit text i na hřbet fotoknihy, a tak ji snadno a rychle najdete v každé knihovně.

Do tvrdé klasické knižní vazby se u některých formátů vejde až 178 stran a jednoduše přidáte i povrchové úpravy – zlatý a stříbrný efekt nebo parciální lak. Pokud preferujete plochou vazbu lay flat bez ohybu uprostřed, zvolte si zpracování fotoknihy na fotopapír, který podpoří dokonalost vašich fotografií na dvoustraně. Tvrdá vazba dokonale ochrání vzpomínky v CEWE FOTOKNIZE.

Měkká vazba

Měkká vazba

U měkké vazby také můžete mít vlastní motiv na obalu vaší fotoknihy. Ačkoliv je vazba měkká, fotokniha je vlepena do hřbetu, na který můžete napsat vlastní text nebo název fotoknihy. Formát vazby je závislý na zvoleném formátu fotoknihy.

U některých typů CEWE FOTOKNIH se do měkké vazby vejde až 130 listů vašich nezapomenutelných zážitků. Tento typ vazby si můžete vybrat u fotoknih zpracovaných pomocí digitálního tisku, některé formáty dokonce i s povrchovou úpravou - vysoký lesk.


Sešit

Sešit

Tento typ vazby lze použít pro CEWE FOTOKNIHY od malého formátu až po formát A4. Jako u předchozích vazeb můžete své fotografie i spolu s texty a kliparty umístit i přímo na vazbu fotoknihy. Vaše fotokniha bude sešita ve hřbetu sponkami.

Do této vazby lze navrhnout CEWE FOTOKNIHU v rozsahu 26 – 50 stran. Takže budete mít dostatek místa pro vaše nezapomenutelné zážitky.

Kůže, šroubovaná

Kůže, šroubovaná

Tato vazba se skládá z tvrdých desek a koženého povrchu. Tento typ vazby si můžete vybrat u CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v našem programu. Na výběr máte ze dvou barev - černé a hnědé. Fotoknihu je možné vyrobit v rozsahu 26 – 130 stran. Vnitřní strany fotoknihy jsou digitálně vytištěné na křídový papír.

Tato vazba bude elegantním doplňkem vaší CEWE FOTOKNIHY.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.