Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Typy papírů

Nejširší výběr typů papíru pro Vaši CEWE FOTOKNIHU

Přehled papírů

Mat

Mat

Vysoce kvalitní digitální tisk na křídový papír splňuje ta nejnáročnější kritéria a nabízí vysoké rozlišení a vynikající kvalitu tisku. Základní variantou je křídový papír s gramáží 200 g/m², pro sešitové knihy 150 g/m².

CEWE FOTOKNIHY XXL jsou zpracovány pro svoji exkluzivitu na křídový papír gramáže 250 g/m². Vazba této CEWE FOTOKNIHY je lepena speciálním polyuretanovým lepidlem. Vlivem této technologie lepení získáme vzhled klasické knihy, které se vyznačují vysokou kvalitou a stabilitou.

Novinka

Nyní až 178 stran.

Premium mat

Premium mat

Digitální tisk premium mat kombinuje vynikající kvalitu s atraktivním vzhledem. Pro tyto CEWE FOTOKNIHY používáme křídový tiskový papír v gramáži 170 g/m², který potiskneme speciálním HD inkoustem. Tyto inkousty jsou v mimořádně perfektní kvalitě a jsou proto vhodné zejména pro fotografie s jemnými detaily.

Nejen vnitřní strany, ale i obálka CEWE FOTOKNIHY je opatřena matným povrchem. Tímto výjimečným zpracováním dostane Vaše fotokniha diskrétní a elegantní vzhled, stejně tak jako Vaše cenné záběry.
Vysoký lesk

Vysoký lesk

Vysoký lesk přináší prvotřídní kvalitu a profesionální vzhled. Kvalitní křídový papír s gramáží 200 g/m² je v průběhu výrobního procesu opatřen vysoce lesklým povrchem.
Díky této povrchové úpravě získají stránky také na síle, čímž zvýší estetickou hodnotu Vaší CEWE FOTOKNIHY.
Tato speciální lesklá vrstva dodá barvám intenzivní jas a brilanci, a tím získají Vaše fotografie zářivý vzhled.

Kromě toho vysoce lesklý povrch chrání strany v knize před nečistotami a vlhkostí.
Fotopapír mat

Fotopapír mat

CEWE FOTOKNIHA na značkový matný fotografický papír Fujifilm je vytištěna pomocí klasické osvitové metody. Výsledkem tohoto způsobu výroby jsou vysoké detaily a výjimečná hloubka barev a tím i vynikající kvalita obrazu.

Tato CEWE FOTOKNIHA je lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ CEWE FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro panoramatické fotografie umístěné přes obě strany.


Novinka

Nyní až 114 stran.

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Tato CEWE FOTOKNIHA je také, stejně jako v provedení fotopapír mat, zpracována a lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ CEWE FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro fotografie umístěné přes obě strany.

CEWE FOTOKNIHA na lesklý fotopapír Fujifilm se vyznačuje vysokým detailem kresby a výjimečnou hloubkou a sytostí barev.


Novinka

Nyní až 114 stran.

Fotopapír premium mat

Fotopapír premium mat

Díky prvotřídnímu fotopapíru premium mat získají Vaše nejpovedenější fotografie jedinečný vzhled. Tento kvalitní papír splní nároky každého hobby fotografa i ostříleného profesionála. Dodá barvám na brilantnosti a zdůrazní kontrasty a prostorovou hloubku, díky níž budou Vaše fotografie vypadat jako živé. Matná povrchová úprava tohoto sametového papíru snižuje odraz světla na minimum a chrání Vaše zážitky před otisky prstů. Plochá vazba Lay Flat nijak nenaruší jedinečnost okamžiků zachycených na fotografiích.

Novinka

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.