CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Garance vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA - 100% garance vrácení peněz

CEWE FOTOKNIHA - 100% garance vrácení peněz

Vaše spokojenost s CEWE FOTOKNIHOU je pro nás nejdůležitější. Garantujeme Vám proto nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb.
V případě, že nebudete spokojení, můžete nás do 7 dnů po obdržení Vaší CEWE FOTOKNIHY kontaktovat. Řeknete nám příčinu Vaší nespokojenosti a my bezplatně vyhotovíme Vaši objednávku znovu, nebo Vám vrátíme 100% zaplacené částky – to Vám garantujeme!

Často kladené otázky


Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Garantujeme Vám perfektní kvalitu CEWE FOTOKNIHY. Pokud si i přes to najdete do 6 týdnů důvod, kvůli kterému byste byl/a nespokojený/á, vyhotovíme Vaši objednávku znovu nebo Vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Jaké jsou možnosti vrácení?

Garantujeme Vám perfektní kvalitu CEWE FOTOKNIHY. Pokud si i přes to najdete nejpozději do 7 dnů po obdržení Vaší knihy důvod, kvůli kterému byste byl/a nespokojený/á, vyhotovíme Vaši objednávku znovu nebo Vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Jaké jsou možnosti vrácení?

Pokud jste objednávku obdržel/a poštou a nejste zcela spokojený/á, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a pošlete nám Vaši zakázku zpět. Jakmile Vaší zakázku obdržíme, zabezpečíme její opětovné vyhotovení, nebo Vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Pokud jste objednávku vyzvedl/a na prodejně nebo sběrně a nejste úplně spokojený/á, vraťte ji zpět na tu stejnou prodejnu nebo sběrnu. Jakmile bude Vaše zakázka doručena na prodejně, zabezpečíme její opětovné vyhotovení, případně Vám vrátíme celou zaplacenou částku. Při znovu vyhotovení budete mít novou CEWE FOTOKNIHU co nejdříve připravenou k vyzvednutí ve Vaší prodejně nebo sběrně. V případě vrácení peněz vše proběhne na Vaší prodejně nebo sběrně.

Jak dlouho máte nárok na vrácení peněz?

Do 7 dnů od obdržení CEWE FOTOKNIHY máte možnost vrátit ji zpět s platným účetním dokladem.

Zavolejte nám

Se všemi otázkami týkajícími se Vaší objednávky se můžete obrátit na náš zákaznický servis, který je Vám k dispozici každý den.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.